uczymy i tłumaczymy:
angielski niemiecki rosyjski hiszpański włoski
O nas

Szkoła językowa LANGUAGE LEARNING

Współzałożycielem naszej szkoły jest Paul Price - native speaker, mieszkający w Polsce od 2003 roku.
W tym czasie ukończył kurs szkolący dla nauczycieli języka angielskiego TESOL (TESOL management course) i przez lata osiągnął duże umiejętności w nauczaniu, m.in. dzięki współpracy z najbardziej uznanymi szkołami językowymi na Śląsku. Wraz z wyselekcjonowaną grupą nauczycieli języka angielskiego i innych języków obcych, Paul postanowił stworzyć własną szkołę językową.

Skupiamy się głównie na różnych aspektach nauki języka angielskiego. W swojej ofercie mamy także kursy  języków: niemieckiego, rosyjskiego, hiszpańskiego i włoskiego. Nasz oferta obejmuje różnego rodzaju kursy od angielskiego dla dzieci i kursy gimnazjalne oraz przygotowujące do matury, przez naukę dla dorosłych, a zwłaszcza dla firm aż po specjalistyczne kursy językowe przygotowujące do certyfikowanych egzaminów językowych.

Nasza Dewiza

W szkole językowej Language Learning gwarantujemy stały postęp w nauce poprzez systematyczne wsparcie w zakresie nauki języka, na które składa się: 

  • dokładna i stała kontrola postępów każdego ze słuchaczy,
  • zapewnienie najskuteczniejszych materiałów dydaktycznych i pomocy,
  • elastyczność polegająca na dostosowaniu lektora do indywidualnych potrzeb słuchaczy.

Nasze metody nauczania oparte są o sprawdzone zalecenia pedagogiczne. Dokładnie analizujemy umiejętności językowe każdego z uczniów, a wieloletnie doświadczenie pozwala nam na optymalny dobór metody i stworzenie odpowiedniego kursu gwarantującego stały postęp w nauce.

www.llpp.com.pl używa plików cookie. Korzystając z serwisu wyrażasz na to zgodę. Sprawdź Politykę plików cookies. Zamknij