uczymy i tłumaczymy:
angielski niemiecki rosyjski hiszpański włoski
Native Speaker

Paul Price

Współzałożycielem naszej szkoły językowej jest Paul Price - native speaker. Paul jest Irlandczykiem. Od 2004 roku naucza języka angielskiego, jako języka obcego.

W tym czasie nie tylko odbył stosowne szkolenia dla nauczycieli, ale także zdobył doświadczenie, które pozwoliło mu na opracowanie niepowtarzalnego podejścia do nauczania i uczenia się języka angielskiego, pozwalającego uczestnikom kursów zrozumieć zawiłości komunikacji właściwe jedynie rdzennym użytkownikom języka.

Korzystanie z pomocy "native speakera" podczas nauki języka obcego, pozwala w najdoskonalszy sposób oddać sytuację, w której uczestnicy kursu zetknięci z żywym, codziennym językiem mogą w harmonijny i właściwy sposób rozwijać wszystkie kompetencje językowe. Zajęcia z "native speakerem" są zawsze świetnie przygotowane, pełne ciekawych informacji, a co najważniejsze - pozwalają dobrze się bawić.

Paul Price posiada rozległą wiedzę i doświadczenie w zakresie nauczania języka angielskiego ogólnego i języka biznesu. Od uczestnika kursu zależy zaś to, czy zechce dołączyć do niewielkiej grupy słuchaczy nauczanych przez "native speakera", czy też zdecyduje się na zajęcia indywidualne.