uczymy i tłumaczymy:
angielski niemiecki rosyjski hiszpański włoski
Native Speaker

Paul Price

Współzałożycielem naszej szkoły językowej jest Paul Price - native speaker. Paul jest Irlandczykiem. Od 2004 roku naucza języka angielskiego, jako języka obcego.

W tym czasie nie tylko odbył stosowne szkolenia dla nauczycieli, ale także zdobył doświadczenie, które pozwoliło mu na opracowanie niepowtarzalnego podejścia do nauczania i uczenia się języka angielskiego, pozwalającego uczestnikom kursów zrozumieć zawiłości komunikacji właściwe jedynie rdzennym użytkownikom języka.

Korzystanie z pomocy "native speakera" podczas nauki języka obcego, pozwala w najdoskonalszy sposób oddać sytuację, w której uczestnicy kursu zetknięci z żywym, codziennym językiem mogą w harmonijny i właściwy sposób rozwijać wszystkie kompetencje językowe. Zajęcia z "native speakerem" są zawsze świetnie przygotowane, pełne ciekawych informacji, a co najważniejsze - pozwalają dobrze się bawić.

Paul Price posiada rozległą wiedzę i doświadczenie w zakresie nauczania języka angielskiego ogólnego i języka biznesu. Od uczestnika kursu zależy zaś to, czy zechce dołączyć do niewielkiej grupy słuchaczy nauczanych przez "native speakera", czy też zdecyduje się na zajęcia indywidualne.

www.llpp.com.pl używa plików cookie. Korzystając z serwisu wyrażasz na to zgodę. Sprawdź Politykę plików cookies. Zamknij