uczymy i tłumaczymy:
angielski niemiecki rosyjski hiszpański włoski
Kursy > dla wyjeżdżających za granicę

Kursy dla wyjeżdżających za granicę

Kursy są przeznaczone dla osób, które z uwagi na planowany wyjazd zagraniczny (np. do szkoły, pracy lub na wakacje) chcą podszlifować swój angielski, bądź przystąpić do testów potwierdzających znajomość tego języka.

Odpowiedni kurs zależy od wymagań ucznia, na przykład zaliczenie poziomu certyfikatu (IELTS czy TOEIC) lub skoncentrowanie się na konkretnym słownictwie wymaganym w ich pracy lub szkole, bądź życiu codziennym (zajęcia konwersacyjne).

Nasze kursy odbywają się w formie zajęć indywidualnych lub prowadzonych w niewielkich grupach, dzięki czemu każdemu z uczniów poświęcamy niezbędną ilość uwagi i dajemy możliwość swobodnej wypowiedzi.

TOEIC

Test of English for International Communication (TOEIC) jest testem, który został stworzony, aby sprawdzić umiejętnoœści języka angielskiego z zakresu korzystania z niego w codziennych sytuacjach przez osoby pracujące w środowisku międzynarodowym.

Test TOEIC obejmuje umiejętnoœści rozumienia tekstu słuchanego i czytanego. Trwa 2 godziny i jest testem wielokrotnego wyboru. Składa się z 200 pytań: 100 pytań z zakresu umiejętności rozumienia tekstu słuchanego i 100 pytań z umiejętnoœści rozumienia tekstu czytanego. Każdy z kandydatów otrzymuje niezależny wynik za część czytania i słuchania w skali od 5 do 495 punktów. Wynik całkowity można osiągnąć w skali od 10 do 990 punktów. Certyfikat TOEIC istnieje w pięciu kolorach, w zależnośœci od osiągniętego wyniku:

  • pomarańczowy (10-215)
  • brązowy (220-465)
  • zielony (470-725)
  • niebieski (730-855)
  • złoty (860-990)

IELTS

International English Language Testing System (IELTS) został stworzony by ocenić umiejętności kandydatów, którzy studiują, pracują lub żyją w kraju w którym język angielski jest językiem codziennego użytku. IELTS jest akceptowany przez instytucje edukacyjne w Australii, Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii, i co raz częściej w Kanadzie, USA i innych krajach jako dowód umiejętności językowych potrzebnych do startu na uniwersytet lub do college'u. Wiele innych organizacji na całym świecie wykorzystuje wyniki IELTS do różnego rodzaju celów np.: imigracja, rekrutacja, kursy szkoleniowe.
Egzamin administrowany jest wspólnie przez trzy wiodące organizacje zajmujące się oceną i szkoleniami językowymi: The British Council, IDP IELTS Australia i University of Cambridge ESOL Examinations.

Języki, w których organizujemy kursy dla wyjeżdżających:

  • angielski
  • angielski z native speaker'em
  • rosyjski
  • niemiecki

www.llpp.com.pl używa plików cookie. Korzystając z serwisu wyrażasz na to zgodę. Sprawdź Politykę plików cookies. Zamknij