uczymy i tłumaczymy:
angielski niemiecki rosyjski hiszpański włoski
Kursy > dla dzieci

Kursy dla najmłodszych

Podstawą osiągnięcia sukcesu w pracy z dziećmi jest znalezienie skutecznych metod nauczania i uczenia się przez dzieci, w zależności od ich wieku i stopnia rozwoju.

Psychologowie uważają, że informacje, które przyswajamy w dzieciństwie pozostają w naszej pamięci do końca życia. Jednocześnie, pamięć dziecka cechuje się tym, że uczy się ono jedynie rzeczy wielokrotnie słuchanych i powtarzanych. Choć wiele przygotowywanych z myślą o dzieciach kursów obfituje w atrakcyjne gry, piosenki czy ćwiczenia, ich wpływ na rozwój zdolności językowych dziecka pozostawia wiele do życzenia.

W naszym przekonaniu fakt ten bierze się z tego, że dzieci uczą się relatywnie łatwo, jednak z czasem "wyrzucają" z pamięci wiedzę, która nie znajduje w ich życiu praktycznego zastosowania.

Naturalnie, nauka języka powinna sprawiać naszym pociechom radość, jednakże jej głównym celem jest umożliwienie dzieciom porozumiewania się.

Metody nauczania stosowane przez naszych lektorów pomagają dzieciom zachowywać w pamięci cenne informacje, jak również zwiększać poziom ich zrozumienia. Metody te opierają się na modelowaniu, wyjaśnianiu, demonstrowaniu, zadawaniu pytań i współpracy z dzieckiem. Jednocześnie, za pośrednictwem różnorodnych gier i zabaw, zapewniamy dzieciom tyle samo radości co inne kursy, jednak w taki sposób, że każda z wypowiedzi czy usłyszanych przez dziecko zdań z łatwością daje się zastosować w sytuacjach codziennych, takich jak zadawanie pytań, wyrażanie opinii czy rozwiązywanie problemów.

Nasze kursy odbywają się w formie zajęć indywidualnych lub prowadzonych w niewielkich grupach, dzięki czemu każdemu z uczniów poświęcamy niezbędną ilość uwagi i dajemy możliwość swobodnej wypowiedzi.

Dzięki odpowiednio sformułowanym zadaniom i grom koncentrujemy się na nauczeniu dzieci wyrażeń, słów i zwrotów niezbędnych w codziennym życiu. Stopniowo wprowadzamy język docelowy, zaś jego regularne wykorzystanie sprawia, że dzieci szybko się z nim oswajają i z łatwością z niego korzystają. W oparciu o nowopoznane wyrażenia i zwroty przekazujemy naszym uczniom informacje na temat konstrukcji gramatycznych, co pozwala dzieciom skutecznie tworzyć nowe zdania, umożliwiające im wyrażanie własnych myśli, zadawanie pytań.

Prowadzimy dla dzieci głównie naukę języka angielskiego, ale organizujemy też kursy dla dzieci w innych językach. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów.

Języki, w których organizujemy kursy dla dzieci:

  • angielski
  • angielski z native speaker'em
  • rosyjski
  • niemiecki

www.llpp.com.pl używa plików cookie. Korzystając z serwisu wyrażasz na to zgodę. Sprawdź Politykę plików cookies. Zamknij