uczymy i tłumaczymy:
angielski niemiecki rosyjski hiszpański włoski
Kursy > Cambridge

Kursy Cambridge

Prowadzimy specjalistyczne kursy przygotowujące do egzaminów językowych Cambridge. Nasz oferta nauczania obejmuje następujące egzaminy:

PET

PET czyli Preliminary English Test to egzamin dla ludzi, którzy posługują się językiem angielskim w mowie i piśmie na poziome średnio zaawansowanym. Nasz kurs angielskiego przygotowuje pod względem wszystkich umiejętności językowych - czytania, pisania, słuchania i mówienia. Przygotowywanie do tego egzaminu stało się rozpowszechnionym sposobem rozwijania i ulepszania swoich zdolności językowych.

FCE

First Certificate in English (FCE) to egzamin dla ludzi, którzy potrafią posługiwać się angielskim w mowie i piśmie na poziomie wyżej zaawansowanym. Jest to idealny kurs dla ludzi, którzy chcą wykorzystać język angielski w pracy lub na studiach. Egazamin składa się z kilku części, które kompleksowo sprawdzają umiejętnośc posługiwania się językiem angielskim. Nasi wykładowcy posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów przygotowujących do egzaminu FCE, także w jego nowej formule wprowadzonej w grudniu 2008 roku.

CAE

Certificate in Advanced English (CAE) jest przeznaczony dla ludzi, którzy posługują się płynnie językiem angielskim do celów profesjonalnych i towarzyskich. Jest to egzamin na poziomie zaawansowanym. Wykładowców prowadzących kursy przygotowujące do egzaminu CPE charakteryzuje rozległa wiedza, doświadczenie i chęć wspierania swoich uczniów w zdobywaniu nowych umiejętności.

CPE

Kurs ten przygotowuje do egzaminu Cambridge na najbardziej zaawansowanym poziomie - Certificate of Proficiency in English. Egzamin jest przeznaczony dla uczniów, którzy wykorzystują język angielski w pracy i na studiach. Certyfikat CPE pozwoli Państwu na prowadzenie konwersacji i udzielanie porad w języku angielskim w nawet najbardziej złożonych czy drażliwych kwestiach. Każdy ze słuchaczy zdobędzie umiejętności pozwalające na zrozumienie w najdrobniejszym szczególe zapisów dokumentacji, korespondencji czy raportów. Certyfikaty CPE są honorowane przez największe międzynarodowe korporacje, takie jak Coca-Cola, IBM, Nestle, Sony, Procter&Gamble czy Nokia.

IELTS

International English Language Testing System (IELTS) został stworzony by ocenić umiejętności kandydatów, którzy studiują, pracują lub żyją w kraju w którym język angielski jest językiem codziennego użytku. IELTS jest akceptowany przez instytucje edukacyjne w Australii, Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii, i co raz częściej w Kanadzie, USA i innych krajach jako dowód umiejętności językowych potrzebnych do startu na uniwersytet lub do college'u. Wiele innych organizacji na całym świecie wykorzystuje wyniki IELTS do różnego rodzaju celów np.: imigracja, rekrutacja, kursy szkoleniowe.
Egzamin administrowany jest wspólnie przez trzy wiodące organizacje zajmujące się oceną i szkoleniami językowymi: The British Council, IDP IELTS Australia i University of Cambridge ESOL Examinations.

BEC

Prowadzimy również kursy przygotowujące słuchaczy do honorowanych na całym świecie egzaminów BEC (Business English Cambridge). Egzamin ten dzieli się na trzy poziomy:

  • dla zaawansowanych,
  • średnio zaawansowanych,
  • początkujących.

Jego zakres obejmuje umiejętności czytania, pisania, rozumienia ze słuchu oraz mówienia w obrębie zagadnień związanych z codziennym językiem biznesu. Zdobyte kwalifikacje znacznie zwiększają wartość każdego z uczestników na rynku pracy.

www.llpp.com.pl używa plików cookie. Korzystając z serwisu wyrażasz na to zgodę. Sprawdź Politykę plików cookies. Zamknij