uczymy i tłumaczymy:
angielski niemiecki rosyjski hiszpański włoski
< Poprzedni artykuł

Za rok matura i test gimnazjalny? Pomyśl o języku!

03.09.2018

Jeśli w najbliższym roku szkolnym chcesz zdawać maturę lub test gimnazjalny z angielskiego, rosyjskiego lub niemieckiego, to najwyższa pora, by rozpocząć zajęcia na kursach przygotowujących do tych egzaminów w szkole językowej Language Learning w Tychach.


Przekrojowo sprawdzimy Twoją wiedzę i uzupełnimy braki. Podczas kursu prowadzonego przez doświadczonych  lektorów oraz native speaker'a przygotujemy Cię do egzaminu. Poznasz także strategie i techniki egzaminacyjne.

Zajęcia prowadzone są 2 razy w tygodniu, po 90 minut, w małych 4-6 osobowych grupach w naszej nowej siedzibie (Tychy, Budowlanych 43). W cenie zajęć uwzględnione są wszelkie potrzebne podręczniki i pomoce edukacyjne. W trakcie kursu językowego przeprowadzamy testy sprawdzające, aby zidentyfikować ewentualne braki i uzupełnić brakujące umiejętności językowe - by każdy z naszych uczniów był bardzo dobrze przygotowany do egzaminów. Dla każdego ucznia przygotowujemy także okresowe, pisemne raporty o postępach w nauce języka.

O wysokim poziomie nauczania w naszej szkole niech świadczy fakt, że dotychczas 100% naszych kursantów zdało egzamin maturalny z języka angielskiego na poziomie podstawowym spośród tych, którzy przystąpili do matury.

Informacje o naszych kursach językowych przygotowujących do matury i egzaminów gimnazjalnych znajdziesz tutaj.

Wszystkich chętnych do rozpoczęcia przygotowania do matury lub egzaminu kończącego gimnazjum, zapraszamy do kontaktu z nami - telefon: 32 780 32 32 lub poprzez e-mail: biuro@llpp.com.pl 

Dzięki nam zyskujesz pewność, że będziesz dobrze przygotowany. Nie czekaj. Zapisz się już dziś!

Zapraszamy,
Zespół lektorów
szkoły Language Learning


www.llpp.com.pl używa plików cookie. Korzystając z serwisu wyrażasz na to zgodę. Sprawdź Politykę plików cookies. Zamknij