uczymy i tłumaczymy:
angielski niemiecki rosyjski hiszpański włoski
< Poprzedni artykuł

Przygotuj się do egzaminu językowego z angielskiego!

03.09.2018

Zapraszamy do zapisania się na nasze kursy angielskiego przygotowujące do egzaminów językowych Cambridge (PET i FCE oraz CAE i CPE, a także IELTS)


Zapraszamy do zapisania się na nasze kursy angielskiego przygotowujące do egzaminów językowych Cambridge (PET i FCE oraz CAE i CPE, a także IELTS)

Dzięki egzaminom Cambridge możesz potwierdzić swoją znajomość angielskiego - dzięki nim możesz lepiej zarabiać, zyskać ciekawą pracę w Polsce lub za granicą, dostać się na wymarzone zagraniczne studia lub po prostu upewnić się w swoich umiejętnościach językowych.

Nasza szkoła językowa - Language Learning organizuje kursy przygotowujące do egzaminów Preliminary Language Test (PET) oraz First Certificate in English (FCE), a także bardziej zaawansowanych egzaminów - Certificate in Advanced English (CAE) oraz Certificate of Proficiency in English (CPE).

Kursy przygotowujące do tych egzaminów są także podstawą do przygotowania do egzaminu International English Language Testing System (IELTS), wykorzystywanego na całym świecie do oceny stopnia znajomości języka angielskiego.

Nasz szkoła prowadzi także przygotowanie do egzaminów ze znajomości biznesowego angielskiego - BEC (Business English Cambridge).

Nasze egzaminacyjne kursy językowe ukierunkowane są na nabywanie wiedzy i ćwiczenie umiejętności językowych w czytaniu, pisaniu, rozumieniu i wypowiedzi specyficznie pod kątem wybranego egzaminu. Zajęcia prowadzone są z polskimi lektorami i native speaker'em. W naszym procesie dydaktycznym ważną rolę odgrywają testy sprawdzające, których forma oparta jest na formułach wykorzystywanych w ramach wybranego egzaminu językowego. W toku zajęć przygotowujących do egzaminu, uczniowie otrzymują także okresowe pisemne raporty o postępach nauki języka.

Potwierdzeniem skuteczności nauki angielskiego w naszej szkole językowej jest wysoki procent zdawalności egzaminów naszych uczniów już za pierwszym podejściem.

Zajęcia prowadzimy w małych grupach do 6 osób, dwa razy w tygodniu, po 90 minut. W cenie kursu zapewniamy podręczniki i wszelkie dodatkowe materiały edukacyjne. Zajęcia mogą odbywać się w naszej siedzibie (Tychy, ulica Budowlanych 43) lub nasi lektorzy mogę przyjechać na indywidualnie zorganizowane zajęcia np. w siedzibie firmy, po uzgodnieniu miejsca i warunków prowadzenia nauki angielskiego.

Więcej informacji o kursach - na naszej stronie: Kursy Cambridge

Zapisz się na nasz kurs egzaminacyjny już dziś - zadzwoń do nas: 32 780 32 32 lub napisz e-mail: biuro@llpp.com.pl 

Zapraszamy,
Zespół lektorów
szkoły Language Learning


www.llpp.com.pl używa plików cookie. Korzystając z serwisu wyrażasz na to zgodę. Sprawdź Politykę plików cookies. Zamknij