uczymy i tłumaczymy:
angielski niemiecki rosyjski hiszpański włoski
< Poprzedni artykuł

Angielski dla dzieci w Tychach

03.09.2018

Już od września zapraszamy wszystkich chętnych rodziców do zapisania swoich pociech na zajęcia z angielskiego dla dzieci. Dzięki nauce poprzez dobrą zabawę, z jednoczesnym nastawieniem na praktyczne umiejętności wykorzystania języka, możesz zagwarantować Twojemu dziecku wspaniały start w rozwijaniu jego zdolności językowych.


Nauka angielskiego dla dzieci w naszej szkole językowej ukierunkowana jest na to, by dzieci rozwijały umiejętności porozumiewania się w języku obcym. Poprzez gry i zabawy uczymy dzieci wyrażeń, słów i zwrotów, które są niezbędne w codziennym użyciu.

Zajęcia prowadzimy  w małych grupach (do 6 osób). Odbywają się 2 razy w tygodniu po 45 minut, w naszej siedzibie w Tychach, przy ulicy Budowlanych 43. Zapewniamy podręczniki i wszelkie dodatkowe pomoce edukacyjne.

Więcej informacji o naszych kursach językowych dla dzieci.

Oprócz angielskiego dla dzieci prowadzimy także dla dzieci naukę niemieckiego i rosyjskiego. Już dziś zapisz swoje dziecko - zadzwoń do nas: 32 780 32 32 lub napisz poprzez e-mail: biuro@llpp.com.pl 


www.llpp.com.pl używa plików cookie. Korzystając z serwisu wyrażasz na to zgodę. Sprawdź Politykę plików cookies. Zamknij